Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Тротинети и трицикли

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Трицикл Premio 3 во 1 (Повеќе бои)

Kikka Boo Трицикл Premio 3 во 1 (Повеќе бои)

55938
Погодно за деца на возраст од 18 месеци, со тежина до 25 kg
ден 6.290,00 со ддв.
Chipolino trotinet - Croxer gree

Chipolino тротинет - Croxer green

DSCR01703GR
Погоден за деца на возраст од 6+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.750,00 со ддв.
Chipolino trotinet - Croxer blue

Chipolino тротинет - Croxer black

DSCR01705BK
Погоден за деца на возраст од 6+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.750,00 со ддв.
Chipolino trotinet -  street graffiti

Chipolino тротинет - Croxer street graffiti

DSCR01709SG
Погоден за деца на возраст од 6+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.750,00 со ддв.
Chipolino trotinet - Kiddy orange

Chipolino тротинет - Kiddy orange

DSKI01704OR
Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.
ден 1.470,00 со ддв.
Chipolino trotinet - Kiddy purple

Chipolino тротинет - Kiddy purple

DSKI01705PU
Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.
ден 1.470,00 со ддв.
Chipolino trotinet - Kiddy red

Chipolino тротинет - Kiddy red

DSKI01708RE
Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.
ден 1.470,00 со ддв.
Chipolino trotinet - Kiddy white

Chipolino тротинет - Kiddy white

DSKI01707WH
Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.
ден 1.470,00 со ддв.
Chipolino тротинет - Kiddy yellow

Chipolino тротинет - Kiddy yellow

DSKI01706YE
Погодно за возраст од 2-3 години, со тежина до 20 кг.
ден 1.470,00 со ддв.
Chipolino trotinet - Ronny laguna

Chipolino тротинет - Ronny laguna

DSRO01706LA
Погоден за деца на возраст над 3 години со тежина до 20 кг
ден 1.300,00 со ддв.
Chipolino trotinet so muzika i parea Speed blue

Chipolino тротинет со музика и пареа - Speed blue

DSSP01801BL
Погоден за деца на возраст од 6+ години со тежина до 50 кг.
ден 4.200,00 со ддв.
Chipolino trotinet so muzika, svetlo i parea - Cross blue

Chipolino тротинет со музика, светло и пареа - Cross blue

DSCS01802BL
Погоден за деца над 3 години и тежина до 50кг.
ден 4.200,00 со ддв.
Chipolino trotinet so muzika, svetlo i parea - Cross orange

Chipolino тротинет со музика, светло и пареа - Cross orange

DSCS01803OR
Погоден за деца над 3 години и тежина до 50кг.
ден 4.200,00 со ддв.
Kikka boo тротинет - Dusty (Повеќе бои)

Kikka boo тротинет - Dusty (Повеќе бои)

55531
Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100kg
ден 2.490,00 со ддв.
Kikka boo тротинет - Graffiti Hip-Hop

Kikka boo тротинет - Graffiti Hip-Hop

55213
Погоден за деца на возраст од 3+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.800,00 со ддв.
Kikka boo тротинет - Graffiti Rainbow

Kikka boo тротинет - Graffiti Rainbow

55214
Погоден за деца на возраст од 3+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.800,00 со ддв.
Kikka boo тротинет - Graffiti Space

Kikka boo тротинет - Graffiti Space

55211
Погоден за деца на возраст од 3+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.800,00 со ддв.
 Kikka boo тротинет - Graffiti Street Art

Kikka boo тротинет - Graffiti Street Art

55212
Погоден за деца на возраст од 3+ години со тежина до 50 кг.
ден 1.800,00 со ддв.
Kikka boo тротинет - Rebel

Kikka boo тротинет - Rebel

55549
Наменет за деца од 3+ години со тежина до 50 kg
ден 2.190,00 со ддв.
Kikka boo тротинет - Troy

Kikka boo тротинет - Troy (Повеќе бои)

55552
Наменет за деца од 3+ години со тежина до 50 kg.
ден 2.190,00 со ддв.
Kikka Boo Тротинет 3 во 1

Kikka Boo Тротинет 3 во 1 (Повеќе бои)

55207

Наменет за деца до 25 кг. кога се користи седиштето
Наменет за деца до 50 кг. кога се користи како тротинет без седиште
ден 1.650,00 со ддв.
Avtomobil na pedala

Автомобил на педала

07 312
Возраст: 3+
ден 4.290,00 со ддв.
Traktor na pedali so prikolka

Трактор на педала со прикола

07 316
Возраст: 3+
ден 4.030,00 со ддв.
Traktor so korpa na pedala

Трактор со корпа на педала

07 315
Возраст: 3+
ден 4.030,00 со ддв.
herbi avtomobil na pedala

Херби автомобил на педала

07 303
Возраст: 3+
ден 2.730,00 со ддв.
Велосипед од дрво (Ever Earth)

Велосипед од дрво (Ever Earth)

6923619437163
Возраст: 12
ден 4.490,00 со ддв.
Баланс велосипед минт - Janod

Баланс велосипед минт - Janod

3700217332433
Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација.
ден 5.790,00 со ддв.