Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Twister црн - Baghera

Вистински мал автомобил за деца од 1 + година!
Производител: Baghera
Шифра: HERA910/2976
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 5.898,00 со ддв.
ден 3.834,00 со ддв.
- +

Вистински мал автомобил за деца од една година!

Ова возило е опремено со мали тркала за насочување. Вашето дете брзо ќе се навикне на новата рамка и гумените тркала ќе му помогнат да остане стабилно и да се движи тивко низ куќата. Со својата каросерија и додатоци, вашето мало мило ќе може да се замисли како вистински возач и да создаде убави приказни.

Силна и издржлива играчка

 Многу стабилна која ќе го придружува детето во сите негови авантури како млад возач. Неговата основа е широка и ергономска, што му овозможува на овој превозник да избегне превртување и со него безбедно да се патува на многу терени (куќа, асфалт). Вашето дете ќе биде добро заштитено и ќе може да игра безбедно со автомобилот.

Развијте ја имагинацијата на вашето дете!

Овој Твистер Багера му дозволува на детето да се движи наоколу со леснотија. Вашето дете инстинктивно ќе разбере како да се движи напред и да се сврти. Веднаш штом ќе се исправи, може да се задржи безбедно на шетачот.Совршено дизајниран за морфологија на дете од една година.

Идеален подарок за бебиња и роденден!

Твистер е идеална играчка како за роденден или да ја украсува собата на вашето дете. Твистерот има многу одлики кои му даваат посебен изглед, како што се декорацијата, седиштето во форма и со боја крем, големите држачи и каросеријата. Вашето дете нема да помине незабележано со воланот на својата нова машина!Вистински мал автомобил за деца од една година!

Ова возило е опремено со мали тркала за насочување. Вашето дете брзо ќе се навикне на новата рамка и гумените тркала ќе му помогнат да остане стабилно и да се движи тивко низ куќата. Со својата каросерија и додатоци, вашето мало мило ќе може да се замисли како вистински возач и да создаде убави приказни.

Силна и издржлива играчка

 Многу стабилна која ќе го придружува детето во сите негови авантури како млад возач. Неговата основа е широка и ергономска, што му овозможува на овој превозник да избегне превртување и со него безбедно да се патува на многу терени (куќа, асфалт). Вашето дете ќе биде добро заштитено и ќе може да игра безбедно со автомобилот.

Развијте ја имагинацијата на вашето дете!

Овој Твистер Багера му дозволува на детето да се движи наоколу со леснотија. Вашето дете инстинктивно ќе разбере како да се движи напред и да се сврти. Веднаш штом ќе се исправи, може да се задржи безбедно на шетачот.Совршено дизајниран за морфологија на дете од една година.

Идеален подарок за бебиња и роденден!

Твистер е идеална играчка како за роденден или да ја украсува собата на вашето дете. Твистерот има многу одлики кои му даваат посебен изглед, како што се декорацијата, седиштето во форма и со боја крем, големите држачи и каросеријата. Вашето дете нема да помине незабележано со воланот на својата нова машина!Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Close