Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Маси и столчиња

Види како Табела Листа
Подреди по
Maсичка "Unicorn"

Maсичка "Unicorn"

2560
Возраст: 2+
ден 1.900,00 со ддв.
Голема маса

Голема маса (црвена, зелена, сина и жолта)

03 491
Возраст: 3+
ден 4.290,00 со ддв.
Магнетна табла со сметало (црвена и сина)

Магнетна табла со сметало (црвена и сина)

03 406
Возраст: 36+
Димензии:
Ширина: 51 см;
Должина: 67 см;
Висина: 119 см
ден 4.680,00 со ддв.
Маса со две столчиња (Повеќе бои)

Маса со две столчиња (Повеќе бои)

03 422
Возраст: 3+
ден 3.120,00 со ддв.
Маса со две столчиња (Повеќе бои)

Маса со две столчиња (Повеќе бои)

03 414
Возраст: 3+
ден 2.405,00 со ддв.
Маса со клупа

Маса со клупа

7064
Возраст: 2+
ден 1.400,00 со ддв.
Маса со клупа

Маса со клупа

7060
Возраст: 2+
ден 1.755,00 со ддв.
Маса со клупа

Маса со клупа (зелена и розева)

03 433
Возраст: 3+
ден 2.160,00 со ддв.
Пластично столче (сино, црвено, розево и зелено)

Пластично столче (сино, црвено, розево и зелено)

03 461
Димензии:
Ширина: 41 см;
Должина: 33,50 см;
Висина: 55,50 см
ден 780,00 со ддв.
Табла

Табла

7062
Возраст: 3+
ден 1.560,00 со ддв.
табла

Табла

2562
Возраст: 3+
ден 1.690,00 со ддв.
Табла - Pilsan

Табла - Pilsan

03 413
Возраст: 3+
Димензии: 50 x 67 x 119 cm
ден 2.385,00 со ддв.
Тон Тон пластчно столче (црвен, жолт и син)

Тон Тон пластчно столче (црвен, жолт и син)

06 096
Возраст: 36+
Димензии:
Ширина: 36 см;
Должина: 39 см;
Висина: 55 см
ден 1.885,00 со ддв.
Tабла за пишување - Janod

Tабла за пишување - Janod

3700217396138
Магнетна табла за пишување. На едната страна се пишува со креда, а на другата со маркер. Таблата е магнетна и од двете страни и вклучува 26 магнетни букви, 1 кутија со 5 креди и 1 маркер со додаток за бришење на капачето. Направена е од дрво.
ден 1.390,00 со ддв.
Двострана табла со прилагодлива висина бордо/зелена - Janod

Двострана табла со прилагодлива висина бордо/зелена - Janod

3700217396329
Прекрасна табла со модерен дизајн и прилагодлива висина. Едната страна е црна, за пишување со креди, а другата е магнена табла за пишување со маркер. Додатоци: 6 магнети, 10 креди, 1 маркер што се брише, 1 ролна хартија, 1 бришач за табла и 1 магнетен линијар. Прилагодлива висина (91 to 126 cm). Површина за пишување: 47 x 47,5 cm.
ден 4.490,00 со ддв.
Двострана табла со прилагодлива висина жолто/сива - Janod

Двострана табла со прилагодлива висина жолто/сива - Janod

3700217396305
Прекрасна табла со модерен дизајн и прилагодлива висина. Едната страна е црна, за пишување со креди, а другата е магнена табла за пишување со маркер. Додатоци: 6 магнети, 10 креди, 1 маркер што се брише, 1 ролна хартија, 1 бришач за табла и 1 магнетен линијар. Прилагодлива висина (91 to 126 cm). Површина за пишување: 47 x 47,5 cm. Димензии 58 x 65 x 126 cm Материјал Дрво, пластика / Wood, plastic Возраст 3-8 г.
ден 4.490,00 со ддв.
Магична кутија 4 во 1 - Janod

Магична кутија 4 во 1 - Janod

3700217350147
Четири активности комбинирани во една единствена кутија за носење: - Магична табла за цртање со игла. Едноставно, лизнете ја рачката одлево надесно и цртежот се брише како со магија! - Магнетна страна со 42 магнети (27 букви, 10 бројки и 5 знаци) за децата да ја научат абецедата и да ги извршуваат своите први пресметки додека се забавуваат. Црна табла со кутија со креда и четка. Бела табла за пишување со маркер за суво бришење (маркерот не е вклучен во комплетот). Вашето дете може да ја носи оваа пригодна играчка насекаде, користејќи ја рачката. Откако ќе заврши, сè се вклопува внатре. Материјал Дрво Димензии 37 x 4 x 30 cm Возраст 3-8 години
ден 2.290,00 со ддв.
Табла за пишување - Hape

Табла за пишување - Hape

6943478010024
Сликајте, пишувајте или цртајте со креда. Оваа двострана дрвена табла со прилагодлива висина има место за сè. Вклучува: 3 чаши за боја, двострана табла за пишување со креди, магнетна табла и ролна од хартија. Висината се прилагодува од 95 до 110 cm. Возраст 3+ Димензии 48 x 40 x 106 cm Материјал Дрво, бои на водена база, AБС, ПП, ПЕ
ден 4.490,00 со ддв.
MONI TOYS ТАБЛА 2 ВО 1

MONI TOYS ТАБЛА 2 ВО 1

06662888
Погоден за деца над 3 години.
ден 990,00 со ддв.
Close