Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Видео покани

Бидете чекор пред другите! Заштедете на време и поканете ги другарчињата на вашите деца на многу по фенси начин!

Ние ќе Ви изработиме роденденска ВИДЕО покана за деца!

Побрзајте! 

Се што треба да направите е да ни ги доставите потребните информации на info@babyshop.mk:

-Информации за точната локација на одржување на роденденот

 -Текст кој сакате да биде како дополнителен на видеото

-Видео или слика од вашето дете!

Ви го доставуваме во рок од само 48 часа! 

 

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Видео покана за роденден

Видео покана за роденден

229
Погледнете ја поканата подолу
ден 1.200,00 со ддв. ден 960,00 со ддв.
Close