Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Возила на педали

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Кола со педали - Противпожарна

Кола со педали - Противпожарна

9898765
Противпожарниот камион доаѓа. Со скали, црево и ѕвоно. Висококвалитетно возило од метал е речиси еден метар долго и има скали коишто се вадат, црево што се одмотува и ѕвоно. Многу забава за малите пожарникари.
ден 16.900,00 со ддв.
Трактор со педали со приколка

Трактор - багер

8047
Возраст: 36м +
ден 4.290,00 со ддв.
Трактор - багер  со приколка

Трактор - багер со приколка

8048
Возраст: 36м +
ден 4.940,00 со ддв.
Трактор  со приколка

Трактор со приколка

8046
Возраст: 36м +
ден 3.640,00 со ддв.
Трактор багер - Pilsan

Трактор багер - Pilsan

07 315
Возраст: 3+
ден 4.290,00 со ддв.
Трактор со педали

Трактор со педали

8050
Возраст: 36м +
ден 3.990,00 со ддв.
Close