Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Вртелешки за креветче

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Вртелешка за креветче - All in one

Kikka Boo Вртелешка за креветче - All in one (Повеќе бои)

550076
Димензии на производот: 60x33x10cm.
Димензии на пакувањето: 50x34x13cm.
ден 2.190,00 со ддв.
Kikka Boo Вртелешка за креветче - Kit the cat

Kikka Boo Вртелешка за креветче - Kit the cat

55980/3159
Наменета за деца од 0+ месеци.
ден 1.440,00 со ддв.
VTECH ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА

VTECH ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА

80503303
Наменета за деца од 0+ месеци.
ден 3.390,00 со ддв.
Дрвена вртелешка со балони- Le toy Van

Дрвена вртелешка - Le toy Van

PL132/2967
Наменето за кревтчето на вашето бебе.
Возраст: 0+
ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА
ден 1.940,00 со ддв. ден 1.358,00 со ддв.
ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ NEXT2 DREAMS РОЗЕ CHICCO

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ NEXT2 DREAMS РОЗЕ CHICCO

762710000
Целосно компатибилна со сите chicco next2me производи. Уникатен, пренослив електронски панел, кој може да се прикачи на количка. Со 15 минути класична музика и бели звуци (чукање на срцето). Во комплет со 4 меки играчки.
ден 2.890,00 со ддв.
ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ NEXT2 DREAMS СИНА CHICCO

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ NEXT2 DREAMS СИНА CHICCO

762720000
Целосно компатибилна со сите chicco next2me производи. Уникатен, пренослив електронски панел, кој може да се прикачи на количка. Со 15 минути класична музика и бели звуци (чукање на срцето). Во комплет со 4 меки играчки.
ден 2.890,00 со ддв.
ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ MAGIC FOREST CHICCO

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ MAGIC FOREST CHICCO

097170000
Го смирува вашето бебе со неверојатна проекција на светлина, три меки шумски пријатели и седум релаксирачки мелодии.
ден 2.990,00 со ддв.
ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ BIRDIE TRAVEL VTECH

ВРТЕЛЕШКА ЗА КРЕВЕТЧЕ BIRDIE TRAVEL VTECH

80513103
Смирувачка вртелешка со светла и мелодии. Има 3 смирувачки песни и 40 пријатни мелодии. Сензор на звук кој се активира на плачот на бебето и свири песни и звуци за да се смири.
ден 2.190,00 со ддв.
Jabadabado – Музичка вртелешка виножито

Jabadabado – Музичка вртелешка виножито

JA11
Музичката вртелешка се закачува над креветчето или покрај масата за пресоблекување. Создава мирна атмосфера и му овозможува на вашето бебе безбедно да заспие. Фигурите се движат полека додека музиката свири. Направено од најфиниот муслин и полиестерски влакна за полнење. Максимална ширина на прицврстување 40 мм. Навијте ја музичката кутија и оставете ја да пушта нежна музика додека фигурите полека се вртат наоколу. Музичката вртелешка има различни бои и форми кои го стимулираат видот и слухот на детето, а во исто време и се релаксира.
ден 3.600,00 со ддв.
Jabadabado – Музичка вртелешка мече/зајче

Jabadabado – Музичка вртелешка мече/зајче

JA12
Музичката вртелешка се закачува над креветчето или покрај масата за пресоблекување. Создава мирна атмосфера и му овозможува на вашето бебе безбедно да заспие. Фигурите се движат полека додека музиката свири. Направено од најфиниот муслин и полиестерски влакна за полнење. Максимална ширина на прицврстување 40 мм. Навијте ја музичката кутија и оставете ја да пушта нежна музика додека фигурите полека се вртат наоколу. Музичката вртелешка има различни бои и форми кои го стимулираат видот и слухот на детето, а во исто време и се релаксира.
ден 3.600,00 со ддв.
Close