Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

VTECH

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
VTECH АЛБУМ VTECH ЗА БЕБЕ 6-24М

VTECH АЛБУМ VTECH ЗА БЕБЕ 6-24М

80110503
Првиот фото албум на вашето бебе, додадете слики и снимете семејни пораки 3 начини: нежна музика, пеење и пораки 4 песни и 28 мелодии
ден 1.990,00 со ддв.
VTECH АЛИГАТОР ZOOMIZOOZ

VTECH АЛИГАТОР ZOOMIZOOZ

80510703

Здраво, јас сум алигаторот ZoomiZooz.
Ова е мојот најдобар пријател Птицата, ние сакаме да пееме заедно! Да одиме!
ден 990,00 со ддв.
VTECH ТАБЛЕТ TOUCH AND TEACH

VTECH ТАБЛЕТ TOUCH AND TEACH

80602903
Возраст: 12 до 36 месеци
ден 1.390,00 со ддв.
VTECH ТАПАНЧЕ СОРТЕР

VTECH ТАПАНЧЕ СОРТЕР

80185103
Кога Вашето дета ги става формите во тапанчето, тоа ќе ги препознае формите, животните и бројките.
ден 1.390,00 со ддв.
VTECH ЕДНОРОГ COLOURFUL CUDDLES

VTECH ЕДНОРОГ COLOURFUL CUDDLES

80528103
Наменето за новороденчиња и поголеми деца.
ден 1.590,00 со ддв.
VTECH МАЈМУНЧЕ SWING & SING

VTECH МАЈМУНЧЕ SWING & SING

80513403
Свирете, играјте со ова прекрасно мајмунче дизајнирано да промовира и развива сензорна свест кај детето.
ден 1.290,00 со ддв.
VTECH СЛОНЧЕ CRAWL WITH ME

VTECH СЛОНЧЕ CRAWL WITH ME

80533203/3823
15 возбудливи мелодии и 3 песни.
ден 2.990,00 со ддв.
VTECH ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА

VTECH ВРТЕЛЕШКА СО ПРОЖЕКТОР ЈАГНИЊА

80503303
Наменета за деца од 0+ месеци.
ден 3.390,00 со ддв.
VTECH ВИДЕОФОН CLASSIC SAFE & SOUND

VTECH ВИДЕОФОН CLASSIC SAFE & SOUND

066WM2251
Дигитален видеофон.
ден 6.290,00 со ддв.
КОЛИЧКА ЗА СЛАДОЛЕД SCOOP AND LEARN ICE CREAM VTECH

КОЛИЧКА ЗА СЛАДОЛЕД SCOOP AND LEARN ICE CREAM VTECH

80600703/3995
Играј и учи со овој сет за сладолед! Запознајте се со 6 гладни ликови, со вметнување на карти со активности , за да истражувате, да учите бои, броење, вкусови. Следете ги инструкциите од животните и тестирајте ја вашата меморија и способност за споредување. Притиснете на ѕвончето кога нарачката е готова и платете.
ден 4.390,00 со ддв.
Close