Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

За близнаци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ TOGETHER COAL

CHICCO КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ TOGETHER COAL

793072200

Количката Together Tandem на Chicco го докажува ова гледиште, благодарение на удобните седишта кои нудат многу простор.
Сепак, секое седиште само по себе е доста импресивно во однос на совршената комбинација на функционалност и комфор.
ден 21.990,00 со ддв.
JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY DARK PEWTER

JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY DARK PEWTER

S1217AEDPW000/3648
Оваа количка за близнаци е совршена за две деца. Има реверзибилни амортизирани седишта во живописни бои и е екстра лесна.
ден 10.790,00 со ддв.
JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY ROSY & SEA

JOIE КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY ROSY & SEA

S1217AERNS000/4025
Оваа количка за близнаци е совршена за две деца. Има реверзибилни амортизирани седишта во живописни бои и е екстра лесна.
ден 10.790,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ ROME BEIGE

MONI КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ ROME BEIGE

066T101
Комбинирана детска количка наменета за деца од 0 до 36 месеци со максимална тежина до 15кг.
ден 13.590,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ ROME BLACK

MONI КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ ROME BLACK

066T106
Комбинирана детска количка наменета за деца од 0 до 36 месеци со максимална тежина до 15кг.
ден 13.590,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Maxi Mix carbon

Бебешка количка за близнаци Maxi Mix carbon

KBMM02101CB
Оваа количка е наменета за новороденчиња од 0+ месеци со тежина од по 15 кг
ден 12.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Maxi Mix asphalt назад кон листата на производи

Бебешка количка за близнаци Maxi Mix asphalt

KBMM02102AT/3920
Оваа количка за близнаци е наменета за новороденчиња од 0+ месеци со тежина од по 15 кг
ден 12.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Maxi Mix latte

Бебешка количка за близнаци Maxi Mix latte

KBMM02103LA
Оваа количка за близнаци е наменета за новороденчиња и деца до 3 годишна возраст
ден 12.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Classy - carbon

Chipolino Бебешка количка за близнаци Classy - carbon

KBCL02101CB
Оваа количка е наменета за новороденчиња од 0+ месеци со тежина од по 22 кг;
ден 15.500,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка за близнаци Duo Smart mint

Бебешка количка за близнаци Duo Smart mint

KBDS02102MI
Оваа количка за близнаци е наменета за новороденчиња од 0+ месеци;
ден 26.990,00 со ддв.
Close