Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Замок со лизгалка и куќа

Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 146 см
Должина - 233,5 см
Ширина - 117,5 см
Должина на лизгалка - 166 см
Шифра: 07 961
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 29.250,00 со ддв.
- +

Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 146 см
Должина - 233,5 см

Ширина - 117,5 см

Должина на лизгалка - 166 см

Макс. капацитет: 2 х 50 кг

Нишалка со безбедносен појас

Метална конструкција за нишалката

Лесна инсталација
Издржлив и безбеден

Внатрешна и надворешна употреба

Стилски и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 146 см
Должина - 233,5 см

Ширина - 117,5 см

Должина на лизгалка - 166 см

Макс. капацитет: 2 х 50 кг

Нишалка со безбедносен појас

Метална конструкција за нишалката

Лесна инсталација
Издржлив и безбеден

Внатрешна и надворешна употреба

Стилски и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Chipolino Трицикл Largo Ocean

Chipolino Трицикл Largo Ocean

TRKLRG02003OC
Погодно за деца постари од 1 години со тежина до 25 кг
ден 5.540,00 со ддв.
Klackalka za dve lica

Клацкалка за 2 лица

06 146
Возраст: 3+
ден 4.550,00 со ддв.
Minnie bubble постелнина

Сет постелнина - Minnie bubble

60175404

Јорганска Навлака 100*150
Чаршав 120*180
Навлака за Перница- 2 35*45
Состав: 100% Пaмук
ден 1.980,00 со ддв.
Колаж а5

Колаж А5

00445
Колаж А5
ден 25,00 со ддв.
Close