Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Женска блуза со долги ракави

Дизајнирана женска блуза со долги ракави
Производител: Wow shop
Достапност: 1 на залиха
Шифра: 1109
Датум на испорака: 1-3 дена
*

Изберете ја големинта

ден 330,00 со ддв.
- +

Квалитетна дизајнирана женска блуза со долги ракави.

Блузата одговара на возраст од 3-4 години и 4-5 години.

Боја: црна

Квалитетна дизајнирана женска блуза со долги ракави.

Блузата одговара на возраст од 3-4 години и 4-5 години.

Боја: црна

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ