Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Зимски колички и сетови

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP COOL GREY

CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP COOL GREY

798211900

Ергономска форма, меки додатоци и површини за да обезбеди максимална удобност во секој период.
Сите функции се лесни за употреба: системот на затворање, реверзибилноста и правилата за користење.
Многуте додатоци производот го прават спремен за секоја ситуација.
ден 29.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP PIRATE BLACK

CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP PIRATE BLACK

798214200

Ергономска форма, меки додатоци и површини за да обезбеди максимална удобност во секој период.
Сите функции се лесни за употреба: системот на затворање, реверзибилноста и правилата за користење.
Многуте додатоци производот го прават спремен за секоја ситуација.
ден 29.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP TITANIUM

CHICCO КОЛИЧКА DUO LOVE UP TITANIUM

798218407

Ергономска форма, меки додатоци и површини за да обезбеди максимална удобност во секој период.
Сите функции се лесни за употреба: системот на затворање, реверзибилноста и правилата за користење.
Многуте додатоци производот го прават спремен за секоја ситуација.
ден 29.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND LIGHT OPTICAL JUNGLE

CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND LIGHT OPTICAL JUNGLE

791468100
Едноставен и интуитивен, но со високи перформанси, Chicco Duo Best Friend Comfort е најдобриот сојузник за родителите кои бараат паметно решение за слободно движење. Цврста количка и седиште за автомобил: секој елемент на Duo Chicco Best Friend Comfort е дизајниран да го поедностави животот на родителот, обезбедувајќи комфор и стил. Лесна за користење, лесна за затворање и екстра компактна кога е затворена, се карактеризира со едноставни облици, збогатени со стилски детали што ќе го направат Trio Best Friend Comfort на Chicco вашиот најдобар пријател досега.
ден 29.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ COMFORT STONE

CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ COMFORT STONE

794208500
Едноставен и интуитивен, но со високи перформанси, Chicco Duo Best Friend Comfort е најдобриот сојузник за родителите кои бараат паметно решение за слободно движење. Цврста количка и седиште за автомобил: секој елемент на Duo Chicco Best Friend Comfort е дизајниран да го поедностави животот на родителот, обезбедувајќи комфор и стил. Лесна за користење, лесна за затворање и екстра компактна кога е затворена, се карактеризира со едноставни облици, збогатени со стилски детали што ќе го направат Trio Best Friend Comfort на Chicco вашиот најдобар пријател досега.
ден 29.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT OXFORD

CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT OXFORD

794217900
Едноставен и интуитивен, но со високи перформанси, Chicco Duo Best Friend Comfort е најдобриот сојузник за родителите кои бараат паметно решение за слободно движење. Цврста количка и седиште за автомобил: секој елемент на Duo Chicco Best Friend Comfort е дизајниран да го поедностави животот на родителот, обезбедувајќи комфор и стил. Лесна за користење, лесна за затворање и екстра компактна кога е затворена, се карактеризира со едноставни облици, збогатени со стилски детали што ќе го направат Trio Best Friend Comfort на Chicco вашиот најдобар пријател досега.
ден 28.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT SE PIED POULE

CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT SE PIED POULE

794213500
Едноставен и интуитивен, но со високи перформанси, Chicco Duo Best Friend Comfort е најдобриот сојузник за родителите кои бараат паметно решение за слободно движење. Цврста количка и седиште за автомобил: секој елемент на Duo Chicco Best Friend Comfort е дизајниран да го поедностави животот на родителот, обезбедувајќи комфор и стил. Лесна за користење, лесна за затворање и екстра компактна кога е затворена, се карактеризира со едноставни облици, збогатени со стилски детали што ќе го направат Trio Best Friend Comfort на Chicco вашиот најдобар пријател досега.
ден 29.990,00 со ддв. ден 22.493,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT STONE

CHICCO КОЛИЧКА TRIO BEST FRIEND+ LIGHT STONE

794218500
Едноставен и интуитивен, но со високи перформанси, Chicco Duo Best Friend Comfort е најдобриот сојузник за родителите кои бараат паметно решение за слободно движење. Цврста количка и седиште за автомобил: секој елемент на Duo Chicco Best Friend Comfort е дизајниран да го поедностави животот на родителот, обезбедувајќи комфор и стил. Лесна за користење, лесна за затворање и екстра компактна кога е затворена, се карактеризира со едноставни облици, збогатени со стилски детали што ќе го направат Trio Best Friend Comfort на Chicco вашиот најдобар пријател досега.
ден 28.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W CAR KIT BLACK NIGHT

CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT BLACK NIGHT

793664100
Идеално за Вас ако:
* Се движите многу наоколу: леснотијата и компактноста се од големо значење
* Вие сакате комплетно и удобно решение со одличен квалитет во сооднос со цената
ден 24.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W CAR KIT SAND SHELL

CHICCO КОЛИЧКА TRIO SPRINT W/CAR KIT SAND SHELL

793664300
Идеално за Вас ако:
* Се движите многу наоколу: леснотијата и компактноста се од големо значење
* Вие сакате комплетно и удобно решение со одличен квалитет во сооднос со цената
ден 24.990,00 со ддв.
Mima Xari Stroller Black

Mima Xari Stroller Black

151516
За деца од раѓање до 17кг
Димензии: 87x61cm
ден 79.999,00 со ддв.
Mima Xari Champagne Gold

Mima Xari Stroller Gold

151515
За деца од раѓање до 17кг
Димензии: 87x61cm
ден 79.999,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА ALMA 2 во 1 DARK GREY

MONI КОЛИЧКА ALMA 2 во 1 DARK GREY

0667572299
Возраст: 0-36 месеци
ден 9.890,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM BARLEY

MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM BARLEY

066533Q33699
Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало.
ден 13.180,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM CRYSTALS

MONI КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM CRYSTALS

066533Q34199
Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци.
ден 13.180,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА POLLY 3 IN 1 GREY

MONI КОЛИЧКА POLLY 3 IN 1 GREY

0665851699
Материјал на конструкцијата: Алуминиум.
ден 16.990,00 со ддв.
ROAN КОЛИЧКА TRIO BASS BLUE DOTS SILVER GREY SEAT

ROAN КОЛИЧКА TRIO BASS BLUE DOTS SILVER GREY SEAT

41103215

Лесна алуминиумска рамка.
Комфорна суспензија со можност за демонтажа, што ќе ја намали големината кога е затворена.
ден 36.990,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА ELLADA 3 ВО 1 GREY MONI

КОЛИЧКА ELLADA 3 ВО 1 GREY MONI

066N100TL051699
Возраст: 0-36 месецMOи
ден 21.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка - Prima 3 in 1 2020 Denim

Chipolino Бебешка количка - Prima 3 in 1 2020 Denim

KKPRE0203DE
- Седиштето е погодно за новороденчиња и деца на возраст до 4 години или со тежина до 22 кг
ден 21.395,00 со ддв.
 Бебешка количка - Croxx беж

Бебешка количка - Croxx беж

2007
Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг
ден 17.890,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Amaia (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - Amaia (Повеќе бои)

55563
Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
ден 11.990,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Beloved 2 во 1

Kikka Boo Количка - Beloved 2 во 1 (Повеќе бои)

55935
Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг.
ден 13.900,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - D`ora (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - D`ora (Повеќе бои)

55454
ден 14.590,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Trinity (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - Trinity (Повеќе бои)

55457
ден 16.990,00 со ддв.
Kikka Boo Количка Madrid 3 во 1 (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка Madrid 3 во 1 (Повеќе бои)

55250

Комплетот вклучува: корпа за новороденче до 6 месеци, транспортер наменет за бебиња од самото раѓање до 13 кг. и седиште наменето за бебиња над 6 месеци.
Душече за корпата, подлога за седиштето, торбица за мајката, навлака за корпата и седиштето и навлака за заштита од дожд.
ден 17.490,00 со ддв.
Kikka Boo Количка UGO 3 во 1

Kikka Boo Количка UGO 3 во 1 (Повеќе бои)

55562
Наменета за бебиња од самото раѓање до 15кг.
ден 17.990,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА GIGI 2 во 1 BEIGE

MONI КОЛИЧКА GIGI 2 во 1 BEIGE

066Q50199
Возраст: 0-36 месеци
ден 9.590,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА SINDY 2 ВО 1 BEIGE

MONI КОЛИЧКА SINDY 2 ВО 1 BEIGE

066S101
Комбинирана количка погодна за деца на возраст од 0 до 36 месеци со максимална тежина до 15 кг.
ден 7.990,00 со ддв.
Baby Stroller transforming seat "Adora" mist

Chipolino Baby Stroller transforming seat "Adora" mist

KKAD02101MT
Оваа количка е наменета за новороденчиња и деца до 22 кг.
ден 9.950,00 со ддв.
Chipolino Baby Stroller transforming seat "Adora" vanilla

Chipolino Baby Stroller transforming seat "Adora" vanilla

KKAD02103VA
Оваа количка е наменета за бебиња за новороденчиња и деца со тежина до 22 кг!
ден 9.950,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Electra" white frame - silver

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Electra" white frame - silver

KKEL0211WSL
• Количката е погодна за бебиња и деца до 4 години или тежина до 22 години. • Кошницата за новороденчиња е дизајнирана за едно дете на возраст не повеќе од 6 месеци и тежина не повеќе од 9 кг. • Транспортерот се користи до 6 месеци за во автомобил или за шетање на бебето. „Електра“, тежинска група 0+ за деца со тежина не поголема од 13 кг.
ден 31.990,00 со ддв.
 Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Electra" black frame - gold

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Electra" black frame - gold

KKEL0212BGD
• Количката е погодна за бебиња и деца до 4 години или тежина до 22 години. • Кошницата за новороденчиња е дизајнирана за едно дете на возраст не повеќе од 6 месеци и тежина не повеќе од 9 кг. • Транспортерот се користи до 6 месеци за во автомобил или за шетање на бебето. „Електра“, тежинска група 0+ за деца со тежина не поголема од 13 кг.
ден 31.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Electra" black frame - silver

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Electra" black frame - silver

KKEL0213BSL
• Количката е погодна за бебиња и деца до 4 години или тежина до 22 години. • Кошницата за новороденчиња е дизајнирана за едно дете на возраст не повеќе од 6 месеци и тежина не повеќе од 9 кг. • Транспортерот се користи до 6 месеци за во автомобил или за шетање на бебето. „Електра“, тежинска група 0+ за деца со тежина не поголема од 13 кг.
ден 31.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" asphalt

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" asphalt

KKET02102AT
• Количката е погодна за бебиња и деца до 4 години или тежина до 22 години. • Кошницата за новороденчиња е дизајнирана за деца до 6 месеци и тежина до 9 кг;
ден 25.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" carbon

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" carbon

KKET02101CB
• Количката е погодна за бебиња и деца до 4 години или тежина до 22 години. • Кошницата за новороденчиња е дизајнирана за деца до 6 месеци и тежина до 9 кг;
ден 25.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" dhalia

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" dhalia

KKET02105DH
• Количката е погодна за бебиња и деца до 4 години или тежина до 22 години. • Кошницата за новороденчиња е дизајнирана за деца до 6 месеци и тежина до 9 кг;
ден 25.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" latte

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "Elite" latte

KKET02103LA
• Количката е погодна за бебиња и деца до 4 години или тежина до 22 години. • Кошницата за новороденчиња е дизајнирана за деца до 6 месеци и тежина до 9 кг;
ден 25.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "PIRUET" 360 asphalt

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "PIRUET" 360 asphalt

KKPI02101AT
Оваа количка за бебиња е погодна за новороденчиња и деца со тежина до 15 кг! Седиштето ротира на 360 степени - за подобрена удобност на бебето и родителите; Сетот вклучува: транспортер, кошница, покривка за стапала, адаптер за автомобилско седиште, мама торба со додатоци за пресоблекувањеНосете креветче за новороденче со душек и покривка за стапала Седиште за автомобил, група 0+ Адаптери за автомобилско седиште Мама торба за додатоци со пресоблекувана.
ден 23.900,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "PIRUET" 360 latte

Chipolino Бебешка количка 3 во 1 "PIRUET" 360 latte

KKPI02102LA
Оваа количка за бебиња е погодна за новороденчиња и деца со тежина до 15 кг! Седиштето ротира на 360 степени - за подобрена удобност на бебето и родителите; Сетот вклучува: транспортер, кошница, покривка за стапала, адаптер за автомобилско седиште, мама торба со додатоци за пресоблекувањеНосете креветче за новороденче со душек и покривка за стапала Седиште за автомобил, група 0+ Адаптери за автомобилско седиште Мама торба за додатоци со пресоблекувана.
ден 23.900,00 со ддв.
КОЛИЧКА GIGI 2 во 1 DARK GREY MONI

КОЛИЧКА GIGI 2 во 1 DARK GREY MONI

066Q52299
Конструкција: Алуминиум Систем за сопирање: Поврзана сопирачка на задното тркало Максимална поткрепена тежина: 15 кг Возраст: 0-36 месеци Безбеден систем: Безбедносна пречка • Безбедносен ремен со 5 точки на поврзување и меки влошки Вид на преклопување: Тип на книга Позиционирање на седиштата: Се трансформира во корпа за новороденчиња • Свртено со грбот кон родителот • Прилагодливо Позиционирање на грбот: Прилагодливо со ремен Подножје: Не се прилагодува Тенда: 4 делови Безбедносна пречка: Отстранлива Додатоци: Навлака за нозе • Торба за додатоци • Простор за додатоци • мрежа за комарци • Држач за шише / чаша Дополнителни делови: Покривка, мека подлога • Механизам за нишање на конструкцијата Број на тркала: 4 Предни гуми: 8 инчи Задни гуми: 10 инчи Седиштето за автомобил е погодно за деца до 13 килограми, група 0+. Се монтира на задното седиште на автомобилот во правец спротивен на правецот на патување. Седиштето е опремено со безбедносен ремен со 3 точки на отпор. Рачката е исто така прилагодлива - 2 позиции за полесен пренос. Седиштето, исто така, нуди дополнителна шарена перница за поддршка на главата на бебето, која лесно може да се отстрани кога детето е доволно големо. Седиштето е компатибилно со GIGI количка. Можност за купување на количката кај нас. Карактеристики 3 кг
ден 9.590,00 со ддв.
Слика на КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM STARS MONI

КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM STARS MONI

066533Q33799
Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало. Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци. Седиште за автомобил погодно за деца до 13 килограми, група 0+. Количката е наменета за деца со тежина до 15кг. Висината на рачката се регулира според висината на родителот. На рачката има дополнителен каиш, кој што превенира од испуштање на количката. Корпата се трансформира и е погодна за новороденче. Седиштето има можност да се ротира во двата правци, кон мајката и во спротивен правец. Потпирачот за грб се прилагодува во 3 позиции. Корпата има 3 отвори со патент, кои се практични за во лето. Тендата на количката е доста широка, за да го штити детето од сонцето. Количката има дополнителна подлога за седиштето, вклучена во комплетот. Потпирачот за нозе може да се прилагодува спрема детето. Количката има прекривка за нозе. Под седиштето има шопинг корпа со носивост до 5кг. Количката лесно се отвара и зтвара. Во комплет со количката добивате и ташна. Тежина 12 кг. Гала седиштето за автомобил е погодно за деца до 13 килограми, група 0+. Се монтира на задното седиште на автомобилот во правец спротивен на правецот на патување. Седиштето е опремено со безбедносен ремен со 3 точки на отпор. Рачката е исто така прилагодлива - 2 позиции за полесен пренос. Седиштето, исто така, нуди дополнителна шарена перница за поддршка на главата на бебето, која лесно може да се отстрани кога детето е доволно големо. Седиштето е компатибилно со Гала количка. Можност за купување на количката кај нас. Карактеристики 3 кг
ден 13.180,00 со ддв.
КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM STARS MONI

КОЛИЧКА GALA 2 ВО 1 PREMIUM STARS MONI

066533Q33799
Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало. Корпа за новороденото од 0 до 6 месеци, лесно се трансформира во седиште за деца од 6 до 36 месеци. Седиште за автомобил погодно за деца до 13 килограми, група 0+. Количката е наменета за деца со тежина до 15кг. Висината на рачката се регулира според висината на родителот. На рачката има дополнителен каиш, кој што превенира од испуштање на количката. Корпата се трансформира и е погодна за новороденче. Седиштето има можност да се ротира во двата правци, кон мајката и во спротивен правец. Потпирачот за грб се прилагодува во 3 позиции. Корпата има 3 отвори со патент, кои се практични за во лето. Тендата на количката е доста широка, за да го штити детето од сонцето. Количката има дополнителна подлога за седиштето, вклучена во комплетот. Потпирачот за нозе може да се прилагодува спрема детето. Количката има прекривка за нозе. Под седиштето има шопинг корпа со носивост до 5кг. Количката лесно се отвара и зтвара. Во комплет со количката добивате и ташна. Тежина 12 кг. Гала седиштето за автомобил е погодно за деца до 13 килограми, група 0+. Се монтира на задното седиште на автомобилот во правец спротивен на правецот на патување. Седиштето е опремено со безбедносен ремен со 3 точки на отпор. Рачката е исто така прилагодлива - 2 позиции за полесен пренос. Седиштето, исто така, нуди дополнителна шарена перница за поддршка на главата на бебето, која лесно може да се отстрани кога детето е доволно големо. Седиштето е компатибилно со Гала количка. Можност за купување на количката кај нас. Карактеристики 3 кг
ден 13.180,00 со ддв.
Бебешка количка со транспортер до 22 kg "Fama" mocca

Chipolino Бебешка количка со транспортер до 22 kg "Fama" mocca

KKFA02002MO
Наменет за новороденчиња и деца до 4 години со тежина до 22 години. • Седиштето брзо и лесно се префрла во нова корпа. • Лакирана квалитетна ткаенина. • Две позиции на седиштето према родителот или према околината. • Безбедносно тркало од 5 точки со меки влошки. • Потпирачот за грб на седиштето. • Удобна дpшка со регулирање. • Конструкцијата е компатибилна со транспортер кој е вклучен во сетот. Произведени во согласност со барањата на европските стандарди EN1888-1 и EN1888-2. Димензии и тежина: • Тежина на табла со тркалото: 7,10 кг • Тежина на табла без тркало: 4,85 кг • Тежина на седиштето: 4,35 кг
ден 14.809,00 со ддв. ден 8.885,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 7.990,00 Max: ден 79.999,00
ден7990 ден79999
Close