ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Музиката на Chopin како лек за бебињата и трудниците
  Музиката на Chopin

  Музиката на Chopin како лек за бебињата и трудниците

  Многу студии докажале дека класичната музика убаво влијае врз плодот и бебињата и нивниот равој, но и врз  самата мајка за време но и по бременоста.

  Затоа идни и нови мајки, ви предлагаме да замижите и да уживате во преубавата музика на Chopin.