ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Деца   >  НЕ Е ШЕГА-ПРВОАПРИЛСКАТА МАГИЈА ПРОДОЛЖИ И ДЕНЕСКА
  НЕ Е ШЕГА-ПРВОАПРИЛСКАТА МАГИЈА ПРОДОЛЖИ И ДЕНЕСКА

  НЕ Е ШЕГА-ПРВОАПРИЛСКАТА МАГИЈА ПРОДОЛЖИ И ДЕНЕСКА

  Учениците од основните училишта на Општина Карпош и денешниот ден го направија Ден на маската и Ден на шегата. Учениците од утринските часови возбудени пред денешниот маскиран училишен ден одеа кон своите училишта. А маски, идеи од најобични до најоригинални. Меѓу нив и изборот на www.kulturno.mk за најоригинална маска на деветгодишната Сара Киркова.