ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Неверојатен ултразвучна снимка: Бебето игра, ги трие очињата и зева во стомакот на мајката (Видео)
  Неверојатен ултразвучна снимка: Бебето игра

  Неверојатен ултразвучна снимка: Бебето игра, ги трие очињата и зева во стомакот на мајката (Видео)

  Сознанието дека ќе станеме родители не може да се спореди со ништо друго на светот, а кога прв пат ќе го видиме своето бебе на ултразвучен преглед, на среќата и нема крај.

  Иако ултразвучниот преглед се прави пред се за да се утврди дека со бебето се е во ред но и да се дознае полот на бебето. Мораме да признаеме дека заблагодарувајќи на технологијата прилично неверојатно е тоа што можеме да ја видиме секоја активност на малечките суштества во стомакот на мајката.

  Погледнете го ултразвукот во продолжение.