ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Актуелно   >  Новогодишната атмосфера во градинката „Пиколини“ во Скопје
  Новогодишната атмосфера во градинката „Пиколини“ во Скопје

  Новогодишната атмосфера во градинката „Пиколини“ во Скопје

  За секоја градинка ќе објавиме посебен текст со фотографиите, па таа што ќе има најмногу лајкови од читателите, ќе добие пакет производи од „Светот на Биби“.

  Фотографиите, информации за градинката и телефон за контакт се испраќаат на redakcija@fakulteti.mk.

  Гласај – Стави Like – под текстот

  Pikolini

  Pikolini

  pikolini

  pikolini