ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Одгледувајте го здравјето во вашиот дом, одгледувајте лук. (ВИДЕО)
  Одгледувајте го здравјето во вашиот дом

  Одгледувајте го здравјето во вашиот дом, одгледувајте лук. (ВИДЕО)

  Сите знаеме дека лукот е природен аналгетик и дека е исклучително здрав. 

  Направете го вашето секојдневние посреќно и имајте го ова здравје на дофат. Засадете лук во вашиот дом и одгледувајте го. Како? Погледнете го видеото и фатете се за работа.