ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Охрабрете се, направете домашна паста! (Видео)
  Охрабрете се

  Охрабрете се, направете домашна паста! (Видео)

  За сите љубители на добрата паста и италијанската кујна Babyshop споделува видео со кое ќе ви покажеме како на многу едноставен начин да направите домашна паста.

  Заборавете на рестораните и пастата наредена од полиците во продавниците. Засукајте ги ракавите и нема да се покаете. Домашно, си е домашно, плус свежо.