ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Омилена авокадо паста за сите возрасти (ВИДЕО)
  Омилена авокадо паста за сите возрасти (ВИДЕО)

  Омилена авокадо паста за сите возрасти (ВИДЕО)

  Сеуште не сте ја направиле вашата омилена паста?

  Во продолжение ви предлагаме да го погледнете видеото кое ќе ви помогне да го направите вашето омиленото јадење. Идеално за топлите денови а омилено како на постарите така и на вашите малечки.

  Погледнете го видето и во следните 15-тина минути уживајте во недодоливиот вкус.