ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Оградици/бампер  >  БАМПЕР HAZEL ELO

  БАМПЕР HAZEL ELO

  1.590 ден

  In stock

  Кол.
  SKU: 90270 Category: Tags: , , ,

  Description

  Оградица во форма на цилиндар со должина од 2м и дијаметар 12 см

  Состав; надворешен дел 100% органски памук

  внатрешен дел 100% полиестер

  Бампер оградицата е замена за клесична оградица, соодветна за бебешко и детско креветче како странична заштита

  Лесна за оджување

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.