ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Uncategorized, Буталки  >  БУТКАЛКА FIAT 500 – 620 РОЗЕ JUNGLE

  БУТКАЛКА FIAT 500 – 620 РОЗЕ JUNGLE

  3.990 ден

  БУТКАЛКА FIAT 500 – 620 РОЗЕ JUNGLE
  Автомобилот е изработен од квалитетна пластика.
  Тој е дизајниран да придонесе за развојот на мобилноста и рамнотежата на детето.
  Дизајнот на автомобилот е во духот на популарниот бренд Fiat 500.
  На воланот има копчиња кои репродуцираат мелодии.
  Капацитет до 35 кг.
  Во пакувањето не се вклучени батерии – 2 x 1,5 AA.

  Кол.
  SKU: 01081011 Категории: , Ознаки: , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.