ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Дрвена вртелешка – Le toy Van

  Дрвена вртелешка – Le toy Van

  1.940 ден

  На залиха

  SKU: PL132/2967 Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Опис

  Шарениот дизајн на оваа вртелешка помага во учење и препознавање на бојата.

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина

  – Безбедна играчка – украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност.

  Наменето за кревтчето на вашето бебе.
  Возраст: 0+
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Добиена награда

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.