ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Нокшири, адаптери и столчиња за поткачување  >  Едукативен нокшир (бел, син и розев)

  Едукативен нокшир (бел, син и розев)

  1.290 ден

  Нема на залиха

  Опис

  – Едукативниот нокшир има реален дизајн

  – Лесен за транспорт и употреба низ целиот дом

  – Капакот и седиштето се подигнуваат

  – Држач за тоалет што се одвлекува на страна

  – Место за складирање марамчиња или играчки, на задниот дел

  – Звучно- функционално копче со звуци на вода

   

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.