ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Кадички  >  КАДИЧКА СТОЛЧЕ ЗА КАПЕЊЕ BUBBLE NEST COOL GREY CHICCO

  КАДИЧКА СТОЛЧЕ ЗА КАПЕЊЕ BUBBLE NEST COOL GREY CHICCO

  6.590 ден

  КАДИЧКА СТОЛЧЕ ЗА КАПЕЊЕ BUBBLE NEST COOL GREY CHICCO
  Bubble Nest се трансформира и е одлично решение за заштеда на простор во домот и помошник на родителите.
  Благодарение на неговата рамка секогаш ќе го капете вашето дете на висината која ви е удобна. Ова столче за капење одговара на секоја бања.
  Седечкиот дел се отсранува од рамката и може да се користи во када. Овозможува удобно и безбедно капење за вашето малечко од самото раѓање се до неговата прва година.
  Чепот на седиштето се затвора и ја задржува водата, така што вашето дете слободно може да прска насекаде.
  За да го испразнете столчето доволно е само да го отсраните чепот и водата ќе истече.
  Bubble Nest е закосено за поголема удобност и безбедност од најрана возраст. Има нелизгачка подлога за дополнителна заштита и пречка која спречува вашето дете да се лизне.
  Bubble Nest може да биде преклопено во компактна големина и може да се чува без да зафати многу простор.

  Детали:
  Погоден од раѓање до 11кг
  Добар за грбот
  Разновидна употреба
  Седиштето е накосено
  Нелизгачка подлога
  Компактен- се вклопува во сите стандардни туш кабини (70*70см)
  Димензии: 70 x 55 x 103/107 см
  Димензии при преклоп: L 34 x W 55 x H 110 см
  Teжина: 3,5 кг

  На залиха

  Кол.
  SKU: 791171900 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.