ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Комплет со компас – Hape International

  670 ден

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Најдете го вашиот пат со овој вистински компас. Има огледало на задната страна за испраќање светлосни сигнали. Вклучува карабинер за закачување на компасот или за вашата опрема (до 10 кг).

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.