ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Столче за во када- Babyjem

  1.120 ден

  Благодарение на столчето со вакуумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.

  Благодарение на столчето со вакумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.Столчето може да се користи за хранење и играње доколку се користи на рамно тло.
  • Достапно во сива,сина и розева боја.
  • Димензии на производот: 35x21x25cm.
  • Димензии на пакувањето: 35x35x25cm.

  На залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.