ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Столче за капење Hippo – Kikka Boo (Повеќе бои)

  840 ден

  – Столчето е наменето за деца од 6-16 месеци може да поднесе тежина од 13 кг.

  – Изработено е од мека и безбедна пластика која му дава удобност на детето.

  – Содржи граничник за поголема безбедност при капење на детето.

  – Никогаш не го оставајте вашето дете да се бања само без надзор од возрасен.

  – Димензии на производот: 34x22x27cm

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.