ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a

  Столче за поткачување – Baby Jem

  590 ден

  • Миењето на рачињата се од голема важност за вашите најмили.Столчето за поткачување е нелизгачко и безбедно за користење на дечињата.
  • Миењето на рачињата се од голема важност за вашите најмили.Столчето за поткачување е нелизгачко и безбедно за користење на дечињата.
  • Достапно во 3 бои: сива,минт и розева.
  • Димензии на производот: 33x34x23cm.

  На залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.