ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ТРОПАЛКА БУВЧЕ 0М+ ECO+ CHICCO

  465 ден

  ТРОПАЛКА БУВЧЕ 0М+ ECO+ CHICCO
  Симпатична тропалка во форма на був направена од 80% рециклирана пластика и биопластика, со 6 шарени прстени со различна текстура за да го забавуваат Вашето бебе.
  Шарена тропалка во форма на був што прави смешен звук на тропкање, со 6 прстени во различни текстури, за да го забавуваат бебето и да му го понудат првото истражување со различни материјали!

  Нема на залиха

  Опис

  Тропалката Owly е играчка направена од 80% рециклирана пластика и биопластика, со пакување што може да се рециклира. Тропалката е дел од Chicco ECO+ линијата, нашата колекција на одржливи играчки изработени во Италија, што ја претставува нашата заложба да постапуваме одговорно во однос на децата и околината во која ќе пораснат, преку развивање производи со користење на помалку фосилни ресурси, придонесувајќи за намалување на проблемот со отпадната пластика.
  Играчките ECO+ ги имаат истите високи стандарди за квалитет како и секој друг производ на Chicco, како во однос на играта, така и во однос на безбедноста на производот.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…