ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  12 Зеленчуци од дрво во гајбичка – Janod

  12 Зеленчуци од дрво во гајбичка – Janod

  990 ден

  Дрвена гајбичка со 12 зеленчуци: 2 празенца, 2 ротквици, 2 моркови, 2 компири, 2 патлиџани и 2 печурки.

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.