ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  16 дрвени коцки со резбани букви

  16 дрвени коцки со резбани букви

  1.650 ден

  Нема на залиха

  SKU: 3700217380786 Категории: , Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Овие 16 коцки од дрво, погодни од 2-годишна возраст, се идеални за развој на вештините за координација  и моќта на набудување на вашето дете. Постарите деца ќе се забавуваат со користење на коцките за да ја научат азбуката и броевите од 1 до 10. Со врежаните букви го стимулираат чувството за допир на вашето дете. Големина на блоковите: 4,5 х 4,5 х 4,5 см.

  Димензии: 25 x 5 x 25 cm

  Материјал: Дрво

  Возраст:  2г – 6г

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.