ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра, Едукативни играчки  >  80 Разнобојни дрвени блокчиња со бројки и букви – Hape

  80 Разнобојни дрвени блокчиња со бројки и букви – Hape

  1.590 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: 6943478008540 Категории: , Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Осумдесет прекрасно обоени дрвени блокчиња во различни форми. Коцките се со големите и малите букви од абецедата и со броевите од 0 до 9. Оваа комбинација отвора бесконечни можности за игра во текот на повеќе возрасти.

  Изработени се од буково дрво од одржливи извори и обоени со бои на водена основа.

  Комплетот содржи и платнена торбичка за чување на блокчињата.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.