ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  AEIOU PUZZLE

  1.267 ден

  А за алигатор, Е за слон, јас за игуана, О за октопод, У за еднорог… 5 шарени загатки за да се забавувате децата додека ги учите самогласките. Наменето за деца 3+

   

  На залиха

  SKU: PZ002U Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Sandra de la Prada
  Возраст: 3-6 години
  Материјал: FSC  хартија и рециклирани картони
  Пакување: цврста картонска кутија

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts.

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.