ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Друштвена игра  >  Ајде да ловиме риби – Janod

  Ајде да ловиме риби – Janod

  1.290 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3700217330620 Категории: , Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Уловете што е можно повеќе риби со вашиот рибарски стап! Секоја риба носи одреден број на поени. Ајкулата носи 10 поени. Натпреварот може да почне!

  Материјал: Дрво
  Возраст: 2-5 г.
  Димензии: 48 x 2 x 15 cm

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.