ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Активна масичка

  6.590 ден

  Нема на залиха

  Опис

  • Масичката за активности е преполна со мулти-сензорни карактеристики за да ги вклучи младите, љубопитни умови. Истражете го централниот лавиринт со мониста со сортирач одоздола, виножито ксилофон, гребење, запчаници и запчаници за вртење, штракаат што се вртат и повеќе! Со текстури за истражување, парчиња за движење и дизајн со азбука со виножито, овој центар за активности е игралиште за откривање и инспирира рано учење преку игра. Цврстата маса е направена од одржливо дрво, украсена со безбедни бои и се препорачува за возраст над 18 месеци. 
  • Димензии: 52 x 35 x 50cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.