ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Козметика  >  ALGA MARIS / OCEAN & MOUNTAIN БАЛСАМ ЗА УСНИ СО SPF30 – 15 МЛ.

  ALGA MARIS / OCEAN & MOUNTAIN БАЛСАМ ЗА УСНИ СО SPF30 – 15 МЛ.

  675 ден

  ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ • ХИДРАТАЦИЈА
  ЦИНК • МАСЛО ОД ЈОЈОБА • ЕКСТРАКТ ОД ЦРВЕНИ АЛГИ

  • Тип на производ – Балсам за усни , СПФ
  • Дејство / Ефект – Хидратација (Moisturizing/Hydrating) , Заштита (Protection)
  • Сертификати – Ecocert COSMOS ORGANIC , Cosmebio COSMOS ORGANIC
  • Брендови – Laboratoires de Biarritz
  • Тип на кожа – Сите типови на кожа
  • Наменето за – Лице

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3760211480721 Категорија: Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.