ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  APPLE TOP

  280 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: BF030U/4176 Категории: , Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Во Лонџи толку многу сакаме овошје што решивме да ги направиме поздравите вртежи на светот: со овошје!
  
  Витамински играчки за секого, без никаква контраиндикација! Изработени од дрво, лакирани во многу 
  светли бои, кои се вртат и се вртат...
  
  Материјал: Бои за дрво и зеленчук
  Големина 6 x 5 cm.
  Ниво на тежина Средно

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…