ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Автомобили и мотори на акумулатор  >  АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР MERCEDES BENZ CONCEPT EQA BLACK

  АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР MERCEDES BENZ CONCEPT EQA BLACK

  12.390 ден

  АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР MERCEDES BENZ CONCEPT EQA BLACK
  За деца над 36 месеци со тежина до 25 кг.
  Батерија – 1*12V/7Ah.
  Два мотори .
  ЕВА синтетички гуми.
  Далечински управувач од 2,4 GHz.
  Предни и задни светла.
  Копче за вклучување/исклучување.
  Музички плеер со USB, MP3 излез, Музички карактеристики.
  Појас за безбедност.
  Врати со отворање.
  Големина на производот: 105 x 69 x 52 cm.

  Големина: 105x69x52 cm

  Големина на пакувањето: 106x56x34 cm

  Тежина kg: 15,00

  Максимална тежина kg: 25

  Возраст: + 36 месеци

  Батерија на акумулатор: 12V7AH

  Максимална брзина: 5 km/h

  Нема на залиха

  Опис

  Производот е дизајниран за сув и рамен терен!
  НЕ КОРИСТЕТЕ НА ТЕРЕН со кал!
  Никогаш не користете на коловози, во близина на автомобили, на или во близина на стрмни падини или скали, базени или други водни површини, во калливи или мочурливи области!

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.