ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Baby Touch: Fairy Tales

  Baby Touch: Fairy Tales

  1.050 ден

  Нема на залиха

  SKU: 94679098876654423 Категорија: Ознаки: , , , ,

  Опис

  Поздравете ги вашите омилени ликови од бајките од Пепелашка до Црвенкапа! Со текстурирани 
  фластери за допир, чувство и истражување, оваа светла и цврста книга за табли со јазичиња што може да 
  се фатат ќе ги мотивираат малите деца од раѓање па нагоре. Боите со висок контраст, допирите и 
  чувствата ги стимулираат сетилата на бебето, додека ја поттикнуваат интеракцијата и играта.
  
  Совршена книга со првите зборови за сите бебиња и мали деца.
  
  Страни, kniga,: 12 страници
  
  Димензии: 261mm x 11mm x 260mm

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.