ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Тротинети и трицикли и велосипеди  >  BALANCE BIKE SPARK со “PU” ГУМЕНИ ТРКАЛА RED QPLAY

  BALANCE BIKE SPARK со “PU” ГУМЕНИ ТРКАЛА RED QPLAY

  3.990 ден

  BALANCE BIKE SPARK со “PU” ГУМЕНИ ТРКАЛА RED QPLAY
  Прилагодлив управувач со меки додатоци за рацете
  Ограничен управувач за дополнителна заштита
  Рационален дизајн, цврста метална конструкција со пластични додатоци.
  PU кожено седиште со меко полнење
  Седиштето се прилагодува со специјално копче
  На тркалата има сијалички
  Наменето за деца од 3 до 6 години со максимална тежина 30 кг.
  Тежина на баланс велосипедот 3,9 кг.
  Тркала со пречник од 30 цм.

  На залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.