ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Баланс велосипед минт – Janod

  Баланс велосипед минт – Janod

  5.990 ден

  Димензии 77 x 33.5 x 51 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-5 г

  На залиха

  SKU: 3700217332433/1822 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Идеален за прошетки, овој баланс велосипед во ретро стил им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте. Гумите се пумпаат. Прилагодливата висина на седиштето е 32 до 36,5 cm. Рачките на кормилото се гумени и ергономски.

  Потребно е склопување.

  Информативен лист.

  Дополнителни информации

  Тежина 5 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.