ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Наочари за деца  >  BANZ очила за пливање црна боја 3-16 години

  BANZ очила за пливање црна боја 3-16 години

  1.050 ден

  Наменети за возраст од 3+ години до 16години BANZ® UV Kids очилата за пливање се совршени за посетување часови за пливање или за нуркање во море и езеро.Направени од цврст и издржлив поликарбонат, леќите се 100% УВ-заштитни. Анти-магла системот (Anti-fog) спречува маглење на леќите под сите услови, а меките силиконски чаши овозможуваат максимална удобност на носителот! Детските очила за пливање BANZ® доаѓаат во цврста  футрола погодна за чување на очилата после секое користење со координирана  боја.

  • Систем против замаглување на стакло
  • 100% УВ-заштитни леќи
  • Издржливи и меки силиконски чаши за очи и каиш за глава
  • Вклучени 2 парчиња за нос  за сопствено вклопување и подолго користење
  • Возраст 3+ до 16 години)

  На залиха

  SKU: GOG002 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.