ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Бебе Анаис – Lilliputiens

  1.890 ден

  Мала кукла за која треба да се грижите исто како вистинско бебе. Променете и ја пелената и пресоблечете ја. Можете да ја понесете секаде каде што одите додека таа спие во креветчето. Ги стимулира фините моторни вештини, емпатијата и имитациската игра.

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Видео

  Состав: 100% полиестер.

  Одржување: се пере во машина на 30°C.

  Развојни вештини: моторички вештини, емпатија, имагинациска игра.

  Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!

  Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.