ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  BIRTHDAY COUNTDOWN

  350 ден

  Во Londji сакаме да го прославиме вашиот роденден како што заслужувате, и на тој начин создадовме 
  календарско одбројување до вашиот посебен ден.
  
  Отворете само еден прозорец дневно, 9 дена пред вашиот роденден. Ќе сретнете неколку мали пријатели
  кои сакаат да се придружат на вашата забава. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!
  
  Илустрација Тксел Дарне
  Материјал FSC хартија и рециклиран картон

  Out of stock

  Description

  acr

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

  You may also like…