ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  BIRTHDAY COUNTDOWN

  350 ден

  Во Londji сакаме да го прославиме вашиот роденден како што заслужувате, и на тој начин создадовме 
  календарско одбројување до вашиот посебен ден.
  
  Отворете само еден прозорец дневно, 9 дена пред вашиот роденден. Ќе сретнете неколку мали пријатели
  кои сакаат да се придружат на вашата забава. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!
  
  Илустрација Тксел Дарне
  Материјал FSC хартија и рециклиран картон

  На залиха

  Опис

  acr

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…