ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Буталки  >  БУТКАЛКА BILLY WALK & RIDE RED CHICCO

  БУТКАЛКА BILLY WALK & RIDE RED CHICCO

  4.290 ден

  БУТКАЛКА BILLY WALK & RIDE RED CHICCO
  Први чекори и возење 2 во 1 инспирирани од Billy Big Wheels, играчка автомобил од Chicco со.
  Први чекори од 12 месеци: ергономска рачка која е лесна за фаќање која му овозможува на детето да ги направи првите чекори со целосна безбедност.
  Може да се вози од 18 месеци: детето се турка со нозете да се движи стабилно благодарение на големите тркала.

  Нема на залиха

  SKU: 112110000 Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.