ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Uncategorized, Креветчиња и оградици  >  Caretero Транспортно креветче Basic (зелена боја)

  Caretero Транспортно креветче Basic (зелена боја)

  3.990 ден

  Одлично транспортно креветче за родителите кои бараат едноставно креветче што може да се користи за патување и дома. Креветчето Caretero Basic се карактеризира со едноставна цврста структура, лесен за употреба, како и оригинален дизајн и одлична цена. Креветчето е опремено со душек 120×60 см и торба за транспорт. Неговата тежина со сите додатоци е 9 кг.

  – Транспортно креветче погодно за деца со тежина до 15 кг

  – Изработено од издржливи ткаенини ко исе лесни за чистење

  – Вратичка со патент што му овозможува на детето самостојно да влезе во креветчето

  – Душек за транспортно креветче на преклопување

  – Креветчето е стабилно, балгодарение на цврстите ногарки

  – Вклучува торба за транспорт на креветчето

  – Изработено во согласност со европскиот стандард EN 716

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…