ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дубаци, џампери и проодувалки  >  Chipolino Дубак “Racer” 4 in 1 – red

  Chipolino Дубак “Racer” 4 in 1 – red

  5.960 ден

  RACER 4 во 1 ги охрабрува обидите на бебето да ги направи своите први чекори и ја подобрува неговата рамнотежа и координација. Боите и звуците на овој автомобил со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста кај детето и ги развиваат негвите вештини за слух и визија. Овој дубак е погоден за деца на возраст од 6 месеци и повеќе со тежина до 12 кг. Мултифункционален производ со 4 различни начини на употреба Горниот дел се одделува и се трансформира во проодувалка Поизведена во согласност со европскиот стандард EN 1273.

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.