ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  CLUCK, CLUCK! THE FOX!

  1.900 ден

  Спаси ги ги јајцата и кокошките пред да пристигне лисицата! Забавна игра во која може да биде вклучена
  целото семејство.

  Нема на залиха

  Опис

  Илустрација: Can Seixanta
  Возраст: од 4 до 8 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 27 x 71 cm.
  Големина на пакувањеdr 24 x 24 x 8 cm.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  1 преглед за CLUCK, CLUCK! THE FOX!

  1. Babyshop.mk

   1 e, edna e prodadena. 14.04.2022

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.