ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли, Чевли и Акцесорис  >  CONGUITOS ГУМЕНИ ЧИЗМИ ЗА ДОЖД ДИНОСАУРС

  CONGUITOS ГУМЕНИ ЧИЗМИ ЗА ДОЖД ДИНОСАУРС

  2.900 ден

  Диносаурус гумени чизми, изработени од водоотпорна гума, заоблен ѓон кој заштитува од лизгање, обложени за изолација од студ и поголема удобност, дополнети со рачки за полесно носење. Ова се идеални чизмички за шлапкање низ калливи вирчиња. Овозможете им магични денови на дечињата со чизмичките за дожд на #conguitos
  Кол.
  SKU: LI1 110 03/4094 Категории: , Ознаки: , , Brand:

  Опис

  Диносаурус гумени чизми, изработени од водоотпорна гума, заоблен ѓон кој заштитува од лизгање, обложени за изолација од студ и поголема удобност, дополнети со рачки за полесно носење. Ова се идеални чизмички за шлапкање низ калливи вирчиња. Овозможете им магични денови  на дечињата со чизмичките за дожд на #conguitos
  – Wellington boots
  – Плава боја
  – Сјајна завршница
  – Водоотпорна гума
  – Ѓон: Гума што не се лизга
  – Внатрешност:Текстил

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.