ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли  >  CONGUITOS MERMAID СВЕТЛЕЧКИ ПАТИКИ ВО ТРИ БОИ

  CONGUITOS MERMAID СВЕТЛЕЧКИ ПАТИКИ ВО ТРИ БОИ

  3.300 ден

  Светлечки патики со детали на 🧜‍♀️ во три бои. Патиките се прелеваат во светкави бои низ целата површина, со ѕвезда во средината исполнета со шарени светки кои се движат постојано и перка во задниот дел. Еден од омилените модели креирани на #Conguitos.
  Исчисти
  SKU: LV1 29414/4091 Категорија: Brand:

  Опис

  Светлечки патики со детали на 🧜‍♀️ во три бои.
  Патиките се прелеваат во светкави бои низ целата површина, со ѕвезда во средината исполнета со шарени светки кои се движат постојано и перка во задниот дел.
  Еден од омилените модели креирани на #Conguitos.
  -Патики со светла во 3 бои
  – Боја: Шарени
  – Колекција: Фантазија
  – Детали на 🧜‍♀️
  – Ѓон: Гумен
  – Внатрешност: Текстил
  📍Доколку сте помеѓу број, препорачуваме да се земе поголемиот број📍

  Дополнителни информации

  Димензии Недостапно
  Големина

  , , , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.