ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Детски табли, маси и столчиња, Дрвени играчки  >  Детска дрвена масичка и столчиња – LE TOY VAN

  Детска дрвена масичка и столчиња – LE TOY VAN

  7.760 ден

  Детска дрвена масичка и столчиња.

  На залиха

  Опис

  • Сетот за детски маси и столови од цврсто одржливо дрво се состои од 1 маса и 2 столчиња. Одлични комплети за маси и столчиња погоден е за деца на возраст од 3-6 години.
  • Овој комплет за маси и столови може да се користи како работна маса за учење, занаетчиска маса или за забавни детски активности. Совршен за различни соби за играње и расадници.
  • Дрвената маса и столовите се украсени со бели нетоксични бои и тестирани според највисоките безбедносни стандарди. Направено од издржливо, одржливо дрво, овозможува долготрајна забава.
  • Димензии: 58.4 x 58.4 x 45.7

  Дополнителни информации

  Димензии 58.4 × 58.4 × 45.7 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.